Szczawnica noclegi dla grup

Noclegi dla wycieczek szkolnych i kolonii

Nic tak nie rozwija dzieci jak samodzielne poznawanie świata i jego pięknych zakątków. Dlatego też wycieczki szkolne to jeden z najlepszych sposobów na spędzanie wolnego czasu. To doskonała zabawa, czas na wspólne spędzanie czasu z rówieśnikami, a przy tym nauka. Wiedząc o tym zadbaliśmy o to, by dzieci mogły poznawać piękno Pienin.

Nasz Pensjonat Czarda oferuje noclegi dla wycieczek szkolnych i grup zorganizowanych. Położenie pensjonatu w atrakcyjnej, ale spokojnej części Szczawnicy, gwarantuje udany pobyt zarówno dla uczestników wycieczki, jak i opiekunów. Dbamy bowiem o to, by nasi goście czuli się w naszych progach w pełni komfortowo i mogli wypocząć od codziennego zgiełku.

 

Oferujemy komfortowo wyposażone, klimatyczne pokoje, które są w stanie zapewnić wygodne warunki do odpoczynku. Posiadamy przestronną salę jadalną, na której wycieczki szkolne mogą wspólnie spożywać doskonałe, regionalne posiłki. Udostępniamy plac zabaw oraz altankę grillową, by wycieczki goszczące w naszych progach mogły spędzać miło czas.

Atrakcyjna oferta i cennik

Jeśli poszukujesz miejsca na wycieczkę szkolną lub zorganizowanie zielonej szkoły w Szczawnicy, koniecznie zapoznaj się z naszym cennikiem. Pensjonat Czarda to miejsce przystosowane do potrzeb najmłodszych, które zapewni im nie tylko komfortowe noclegi, ale również pyszne jedzenie oraz dostęp do wielu atrakcji. Wszystko to w dobrej, przystępnej cenie.