Rafting na Dunajcu

Rafting Dunajcem

Jedną z niezwykle ciekawych atrakcji turystycznych w Szczawnicy, którą możemy zaproponować naszym gościom, jest Rafting Dunajcem. Doświadczona firma zajmująca się atrakcjami turystycznymi oferuje spływ Dunajcem na trasie Sromowce Wyżne - Szczawnica. Rafting Dunajcem na pontonach to wspaniała okazja na przeżycie niezwykłej przygody.

Podczas raftingu po Dunajcu uczestnicy nie siedzą biernie, jak to ma miejsce w przypadku spływu tratwami, a sami biorą aktywny udział w spływie, co jest nie tylko wyzwaniem, ale również doskonałą zabawą. Rafting na Dunajcu to propozycja nie tylko dla osób doświadczonych, ale również tych, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę ze spływami rzecznymi. 

Wysoka dawka adrenaliny

Choć Rafting Dunajcem jest w pełni bezpieczny, ponieważ każdy z uczestników wyposażony jest w kamizelkę ochronną, nie sposób nie odmówić mu ekstremalnego charakteru. Dunajec bywa rzeką o wzburzonym nurcie, co sprawia, że spływ jego wodami na pontonie bywa emocjonujący i pełen ekstremalnych wrażeń, których nie zapomina się przez długi czas.

Jeśli więc lubisz wysoką dawkę adrenaliny, ekstremalne przygody i wyzwania, rafting na Dunajcu jest idealną propozycją na spędzenie wolnego czasu. To przygoda, którą z pewnością będziesz chciał powtórzyć. Świadczy o tym niesłabnąca popularność tej atrakcji. Jeśli więc zawitasz w nasze progi, koniecznie sprawdź się na wodach Dunajca i przeżyj niezwykłą przygodę!