Wyciągi narciarskie w Szczawnicy

Wyciągi narciarskie Szczawnica

Góry to dla ciebie przede wszystkim miejsce na zimowy wypoczynek? Nie wyobrażasz sobie innego spędzania ferii zimowych niż na nartach? Z pewnością więc ucieszy cię fakt, że Szczawnica posiada wyciągi narciarskie zapewniające doskonałe warunki dla miłośników tego zimowego sportu. Co więcej, dostępne są one w bardzo dobrych, przystępnych cenach.

Wśród wyciągów narciarskich w Szczawnicy wymienić możemy między innymi: wyciąg narciarski „Bukowinki” w Jaworkach. To dwa wyciągi narciarskie o długościach 520 i 250 metrów oraz dwie doskonale przygotowane trasy zjazdowe. Kolejną propozycją jest stok narciarski „Pod Durbaszką” w Jaworkach, w pobliżu którego znajdziesz klimatyczne schronisko z doskonałym wyżywieniem.

 

Nie brakuje również wyciągów na Palenicę, na której znajdziesz łagodne, długie i doskonale zaśnieżone stoki. Słowem, niezależnie od tego, jak zaawansowanym narciarzem jesteś, znajdziesz w Szczawnicy wyciągi narciarskie i trasy w pełni dopasowane do twoich potrzeb. To idealne miejsce na narty z całą rodziną, gdzie wciąż unikniesz jeszcze tłumu turystów i zgiełku.