Imprezy integracyjne dla firm Szczawnica

Imprezy firmowe pełne niezapomnianych wrażeń

Wyjazd firmowy do Szczawnicy i wybór na miejsce noclegowe domu wypoczynkowego Czarda, to jedna z lepszych decyzji, jaką możecie Państwo podjąć. Głównie ze względu na szerokie spektrum atrakcji, które czekają na miejscu na przybyłych. Pozwala to połączyć: atrakcyjną formę spędzenia czasu w zespole ze świetną zabawą oraz doskonałym relaksem w otoczeniu przyrody.

Atrakcje dla spragnionych niezapomnianych wrażeń i silnych doznań

Nic tak nie scala zespołu, jak wspólna zabawa pełna adrenaliny. Takich emocji mogą dostarczyć: spływ kajakowy Dunajcem lub rafting Dunajcem na pontonach. Uczestnicy tych wydarzeń mają okazję do zaprezentowania, jak i czy potrafią poradzić sobie w trudnych stresowych sytuacjach. W obu przypadkach zapewniamy pełne bezpieczeństwo oraz nadzór wyspecjalizowanej kadry prowadzącej.

Atrakcje dla mniej wymagających uczestników

Imprezy integracyjne Szczawnica to również propozycje dla amatorów aktywnego relaksu o mniejszej intensywności. W tym przypadku sprawdzą się piesze wędrówki. Dostępne szlaki umożliwiają organizację wycieczek dla osób o różnym stopniu: zaawansowania, sprawności i kondycji fizycznej. Takie wyprawy mogą stanowić urozmaicenie pobytu. Można je również urozmaicić o elementy umożliwiające rywalizację zespołową. Mocne i słabe strony poszczególnych członków ekipy pracowniczej łatwo sprawdzić na otwarty terenie. Wyprawa w góry z nastawieniem na osiągnięcie określonego celu to najlepszy sposób.

Kompleksowa organizacja imprez integracyjnych dla firm

Aby zaplanowana firmowa impreza integracyjna przyniosła zamierzone efekty, warto nam zlecić jej zorganizowanie. Jesteśmy w stanie zadbać o wszystkie najważniejsze elementy firmowego eventu. Jak wygląda nasza oferta?

Przyjazna atmosfera

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dobre samopoczucie wszystkich uczestników imprezy integracyjnej to podstawa udanego wyjazdu. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby Państwa pracownicy czuli się swobodnie, a w czasie trwania imprezy towarzyszył im jedynie dobry nastrój.

Smaczne menu

Jesteśmy również w stanie zadbać o podniebienie Państwa pracowników. Oferujemy smaczne dania regionalne wytwarzane tradycyjnymi metodami. Uwzględniamy też osobiste preferencje wszystkich uczestników planowanej imprezy. Dysponujemy również własną wędzarnią, a więc macie Państwo możliwość skorzystania z naszych swojskich wyrobów.

Smaczne menu

Kompleksowa organizacja imprez firmowych w naszym wykonaniu to także dobór form aktywności przygotowanych dla uczestników. Wybieramy je pod kątem osobistych preferencji załogi. Bierzemy też pod uwagę główne cele, jakie przyświecają idei imprezy integracyjnej.

Komfort i wygoda

Dbamy nie tylko o to, by nasi goście, a jednocześnie uczestnicy imprezy, dobrze się bawili i mile spędzali czas. Zapewniamy także atrakcyjne warunki samego pobytu. Na naszych gości oczekują:

  • wygodne, stylowe i funkcjonalne pokoje wypoczynkowe;
  • darmowy dostęp do WiFi na terenie całego obiektu;
  • zadaszona altana z grillem – dzięki czemu można z niej korzystać również przy mniej sprzyjających warunkach pogodowych, a więc nie tylko latem.

Dodatkowe bonusy dla uczestników imprezy integracyjnej Szczawnica

Nasz pensjonat stawia również na poczucie bezpieczeństwa. Stąd też udostępniamy gościom ogrodzony parking. Naszą mocną stronę stanowi też kameralna atmosfera. Sprzyja jej doskonałe położenie obiektu z dala od zgiełku i hałasu miasta. W takim miejscu łatwo o wyciszenie i relaks, które dodatkowo poprawią samopoczucie uczestników eventu. Dopełnienie całości stanowi malowniczość okolicy. Krajobraz wypełnia masa zieleni, a zimą swoje piękne oblicze prezentują urokliwe Pieniny. Ponadto decydując się na zorganizowanie u nas imprezy integracyjnej dla firmy, nie musicie się także Państwo martwić o kwestie dojazdu. Mimo swoistej izolacji pensjonat Czarda jest doskonale skomunikowany z resztą miasta. Oferuje tym samym możliwość skorzystania jego wszelkich atrakcji poza programem imprezy.

Szczawnica to wspaniałe miejsce także ze względu na atrakcje regionu.