Spływ Dunajcem

Spływ Dunajcem

Lubisz spędzać czas aktywnie i zależy ci na tym, by poznać Pieniny z każdej strony? Postaw na spływ Dunajcem! To doskonała okazja by spojrzeć na góry z innej perspektywy i zachwycić się ich pięknem. Nasi goście mogą zdecydować się zarówno na spływ przez Pieniny tradycyjną flisacką tratwą, jak i spływ kajakowy Dunajcem. To atrakcja, która z pewnością cię zachwyci.

Ceny spływu Dunajcem są bardzo atrakcyjne - nie będzie więc to wydatek ponad miarę. W zamian otrzymujesz zaś okazję na nietypowe zwiedzanie Pienińskiego Parku Narodowego, który z perspektywy kajaka prezentuje się majestatycznie i zachwycająco. Spływy po Dunajcu to propozycja dla osób w każdym wieku, która z pewnością przypadnie ci do gustu. 

Krajobraz zapierający dech w piersiach przełomem Dunajca

Dlaczego warto wybrać się na spływ kajakowy Dunajcem? Przede wszystkim z powodu pięknych, oszałamiających wręcz widoków na trasie spływu. Bogactwo przyrody, krystalicznie czysta woda Dunajca oraz bliskość gór sprawiają, że chwile spędzone w kajaku lub flisackiej tratwie stają się wspaniała przygodą, której nie zapomnisz długo. Przekonało się o tym już wielu naszych gości.