Oferta/zdjęcia

Pensjonat CZARDA to miejsce w centrum Szczawnicy, w którym możesz się zatrzymać, podróżując w różnym celu. Nasza oferta jest skierowana do Klientów indywidualnych oraz firmowych.

Posiadamy pokoje i kwatery w Szczawnicy dla turystów podróżujących w pojedynkę, z rodziną czy grupą przyjaciół. Zapewniamy także noclegi dla zorganizowanych grup, między innymi wycieczek szkolnych i kolonii.

Możesz u nas zaplanować wyjazd integracyjny dla firmy wraz z możliwością organizacji imprez oraz różnych aktywności na terenie obiektu lub poza nim.

Obsługujemy również imprezy okolicznościowe wraz z noclegiem dla zaproszonych Gości, na przykład wesela, komunie, chrzciny czy jubileusze.

Pieniny

Skorzystaj z atrakcji Pienin

Dom górski CZARDA oferuje swoim Gościom wypoczynek w samym sercu Szczawnicy, połączony z mnóstwem okolicznych atrakcji turystycznych. Zarówno Szczawnica, jak i Pieniny obfitują w miejsca, w których można aktywnie spędzić czas w gronie rodziny, ale nie tylko.

Jedną z całorocznych atrakcji są liczne szlaki w Pieninach, idealne na piesze i rowerowe wycieczki w okresie letnio-jesiennym oraz na górskie wędrówki w okresie zimowym.

Szlaki górskie w Szczawnicy wyróżniają się różnorodnością krajobrazu, ukształtowania terenu i stopniem trudności. Dzięki temu każdy – zarówno doświadczony piechur, jak i amator – znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie.

Oto niektóre szlaki w Pieninach, które warto zwiedzić:

  • szlak na Trzy Korony i Sokolicę;
  • szlak Niebieski na Przehybę;
  • trasa rowerowa pomiędzy Szczawnicą i Czerwonym Klasztorem na Słowacji;
  • trasa rowerowa na grzbiet Lubania;
  • przełom Dunajca.

Spędzając zimowy urlop w Szczawnicy, nie można pominąć dostępnych tu wyciągów narciarskich. Rokrocznie przyciągają tłumy turystów, pragnących spróbować białego szaleństwa.

Wyciąg narciarski „Bukowinki” w Jaworkach, stok narciarski „Pod Durbaszką” w Jaworkach czy wyciągi na Palenicę – to tylko niektóre ośrodki sportów zimowych w Szczawnicy i okolicach, w których możesz spróbować swoich sił na nartach lub snowboardzie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz cennikiem. Gwarantujemy przytulne, wygodne pokoje oraz moc atrakcji dla dzieci i dorosłych!