Restauracja

Czarda to nie tylko dom wypoczynkowy dla osób spragnionych spokoju i relaksu w pięknych okolicznościach przyrody. To także restauracja serwująca smaczną, typowo domową kuchnię. Dla naszych Gości hotelowych oferujemy pobyt z wliczonym w cenę śniadaniem podawanym w formie urozmaiconego bufetu szwedzkiego i obiadokolacją.

Wszystkie dania gotowane są na tradycyjnym piecu węglowym, a kuchnia wykorzystuje wyłącznie świeże składniki najwyższej jakości oraz tradycyjne receptury. Dzięki temu, że pracujemy na naturalnych produktach, pomimo upływu lat, nasza kuchnia jest niezmiennie smaczna, zdrowa i aromatyczna.

Restauracja dysponuje także tarasem, na którym w okresie letnim można zjeść śniadanie i obiad czy wypić aromatyczną kawę z urokliwym widokiem, grzejąc się w promieniach słońca.

Obecnie nasza restauracja jest dostępna nie tylko dla Gości hotelowych, ale sezonowo także dla innych przyjezdnych do Szczawnicy i okolic. Już wkrótce jednak będziemy otwarci cały rok, zachęcamy więc do sprawdzenia naszych smaków przy okazji zwiedzania okolicy.

Dbając o naszych Gości, oprócz smacznej kuchni w niedalekiej przyszłości planujemy także otworzyć bar, w którym wieczorem będzie można usiąść i po dniu pełnym wrażeń i górskich atrakcji odpocząć przy ulubionym drinku i nastrojowej muzyce.

Niezależnie od tego, jak lubisz spędzać czas w górach, w restauracji Czarda znajdziesz to, co dopełni Twój urlop i sprawi, że będzie on udany – pyszne, regionalne, zawsze świeże jedzenie, duże porcje, wyjątkowy nastrój i górski klimat oraz domową atmosferę.

Serdecznie zapraszamy do restauracji Czarda i spróbowania naszych wyśmienitych pozycji z menu!